Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím

Alkoholová vajíčka

PŘIDEJTE VAŠE HODNOCENÍ
269 Kč (517,31 CZK; / kg)

Produkt je v současné době vyprodán

  • *Vezměte prosím na vědomí, že u potravin je vyloučena možnost výměny zboží, kromě opodstatněné reklamace jakosti. Může obsahovat stopy arašídů, ořechů, mléka, vajec, sušeného ovoce, sóji a obilovin s obsahem lepku.
  • 520 g.*
  • ČÍSLO ZBOŽÍ: 445.630

Recenze produktu

Ø 0 na základě 0 hodnocení


OHODNOŤTE JAKO PRVNÍ!

Popis produktu

50 vajíček z nejjemnější hořké čokolády, plněných alkoholem: vaječným likérem, třešňovicí a brandy. Složení: cukr, kakaová hmota, glukózový sirup, kakaové máslo, okyselovadlo: kyselina citrónová (E330), brandy, vaječný koňak, třešňový likér, maltodextrin, zvlhčovadlo: sorbitolový sirup, třešňovice, višňový džus, emulgátor: slunečnicový lecitin, vanilkový extrakt, přírodní aroma, rostlinný tuk (palmový). Může osahovat stopy: SUCHÝCH SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ, MLÉKA, SÓJOVÝCH VÝROBKŮ, LEPKU. Obsah alkoholu: 4,3 ve vaječném likéru, 3,7 v třešňovém- a 8,2 ve vajíčkách s brandy. Skladování: skladujte do 18 °C. Minimální trvanlivost viz. obal výrobku.

Výrobce:
Pfeiffer + Sperl GmbH
Bahnhofstrasse 88
06901 Kemberg OT Bergwitz
Německo