Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím

Inspirace pro domácnost & zahraduAutem na dovolenou? S našimi tipy žádný problém!

Hurá jsou tu prázdniny! Možná, že ne všichni rodiče sdílejí nezměrnou radost svých potomků z tohoto období, neboť pro pracovně vytížené jedince není vždy jednoduché vymyslet dětem program na celé prázdniny, ale na dovolenou se určitě těší každý. Společně strávený čas je něco, na co rádi myslíme v průběhu celého roku. A stále mnoho z nás vyjíždí na dovolené autem ať již po vlastech českých nebo do ciziny. My se pokusíme nabídnout pár nápadů a vychytávek, aby vaše letní putování bylo ještě pohodlnější a komfortnější.
Více informací najdete zde.Mezinárodní den trpaslíků je tu!

Už od roku 2002 si můžeme připomínat den zahradních trpaslíků i jiných ozdobných zahradních figurek
a sošek. Tento svátek má lidem připomínat toleranci v zahradní architektuře.
Více informací najdete zde.Vytvořte si zahrádku na balkóně!

V květnu nám konečně počasí ukázalo svou vlídnější tvář a tak se vše kolem již krásně zelená a kvete, jak je pro tento měsíc typické. Menší radost toto období přináší alergikům, neboť, jak je u nás v posledních letech zvykem, jaro přichází najednou a najednou také začíná kvést mnoho stromů, květin i trav. My se ale nebudeme zabývat těmito drobnými nepříjemnostmi, které jaro může také přinášet, nýbrž naopak jeho radostmi, zábavou a potěšením!
Více informací najdete zde.Zahradní koutek k odpočinku

Určitě se mnou budete souhlasit, že není nic hezčího než odpočinek v klidu a zeleni. Zahrady, terasy, balkóny – to vše jsou místa, kde bývá relaxace nejlepší a nejúčinnější. My jsme se dnes soustředili na zahradní kout, který krome toho, že by mel být krásný a oku lahodící, měl by také každého hned zlákat k příjemnému posezení. Doba, kdy stačilo vyndat na dvorek plastový stul a židle, již dávno skončila.
Více informací najdete zde.
Jarní salát
Pochutnejte si na jaru.
Více informací najdete zde.