Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím

Svícen "Anděl s pralinkami"

PŘIDEJTE VAŠE HODNOCENÍ
139 Kč

Produkt je v současné době vyprodán

  • *Vezměte prosím na vědomí, že u potravin je vyloučena možnost výměny zboží, kromě opodstatněné reklamace jakosti. Může obsahovat stopy arašídů, ořechů, mléka, vajec, sušeného ovoce, sóji a obilovin s obsahem lepku.
  • Tříděná dodávka
  • Umělý kámen, 7 x 6,5 x 9,5 cm. Obsah 50 g.* Dodáváno bez čajové svíčky.
  • ČÍSLO ZBOŽÍ: 294.280

Recenze produktu

Ø 0 na základě 0 hodnocení


OHODNOŤTE JAKO PRVNÍ!

Popis produktu

Nebesky krásný svícen na čajovou svíčku, naplněný vynikajícími pralinkami ve tvaru šišek - kouzelný nejen jako dárek. Složení: cukr, rostlinný tuk (palmojádrový, palmový, kokosový), SUŠENÉ PLNOTUČNÉ MLÉKO, kakaové máslo, SUŠENÁ SYROVÁTKA, LAKTÓZA, KAKAOVÁ HMOTA, KAKAO (NETUČNÉ), pralinky 1% (pasta z LÍSKOVÝCH OŘÍŠKŮ, cukr), emulgátory, slunečnicový lecitin a E476, SUŠENÉ NÍZKOTUČNÉ MLÉKO, rýžová mouka, PŠENIČNÁ MOUKA, PŠENIČNÝ GLUTEN, PŠENIČNÝ SLAD, PŠENIČNÁ DEXTRÓZA, sůl, SUŠENÁ SLADKÁ SYROVÁTKA, kakaový prášek, DŘEŇ Z LÍSKOVÝCH OŘÍŠKŮ, přírodní aroma, vanilkový výtažek, aromata. Může obsahovat stopy: VAJÍČKA, VÝROBKY ZE SÓJI a jiných OŘECHŮ! Uchovávejte v chladu a suchu do 18 °C.
Min. trvanlivost: viz obal.


Výrobcer:
Pfeiffer + Sperl GmbH
Bahnhofstrasse 88
06901 Kemberg OT Bergwitz
Německo