Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací Souhlasím

PRŠÍ, PRŠÍ, JEN SE LEJE…

A náš zákazník se z okna směje… chtělo by se dodat. Protože právě o tom, jak se ochránit před nepřízní počasí v podobě deště, který bývá obzvláště v přelomových měsících listopadu a únoru hodně nepříjemný, je náš následující článek. Takový letní deštík, ten bývá často vítaným pomocníkem zahrádkářů a zemědělců, ale chladné a deštivé nevlídno na přelomu podzimu a zimy potažmo zimy a jara, to je už něco docela jiného.


Kvalitní meteorologická stanice u Vás doma se hodí vždy, ale v období větších dešťů je přímo nepostradatelná. Vyzkoušejte ji, je přesnější než jakákoli předpověď počasí. Vedle času (i letního) a data zobrazí také místní vnitřní a vnější teplotu a míru vlhkosti. Dokonce Vás upozorní i na nebezpečí plísně.

Pokud máte smysl pro humor a milujete veselé a zároveň funkční dekorace, pořiďte si také tuto zábavnou „meteostanici“ alabastrové sovy, která v závislosti na počasí mění svou barvu. Tak vždy budete vědět, zda Vás čeká slunečné, deštivé nebo proměnlivé počasí. Když budou sovy modré, bude slunečno, když růžové, rozhodně nezapomeňte deštník a pokud budou šedé, pak se na dobré počasí také nespoléhejte, protože se může rychle změnit.

A pokud jste již venku a překvapí Vás déšť, vyplatí se Vám nosit při sobě tento praktický klobouček. Vejde se do každé kabelky, má jednotnou velikost a je okamžitě v pohotovosti, aby Vám déšť nezničil účes a líčení.

Dalším mimořádně praktickým pomocníkem, který je lehčí než deštník a spolu s výše uvedeným kloboučkem Vás dokonale ochrání při nepřízni počasí je perfektně sbalená pláštěnka. Taktéž se hodí do každé kabelky a balónek, ve kterém je poskládaná, je rovněž praktickým přívěskem na klíče.

Pro milovníky klasiky se zábavným a inovativním nádechem zde máme černo-bílý deštník, který se, jakmile zaprší, rozzáří všemi barvami duhy. Je malý a zaručeně se vejde do každé kabelky.

Nejen na ledu, ale také na mokrém povrchu můžete snadno uklouznout! A na schodech nemusí takový pád vůbec skončit dobře. Ochraňte vstup do svého domu těmito dekorativními rohožkami, jež dodají Vaší chůzi jistotu a zároveň otřou z obuvi nečistoty.