Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Chytré skladování potravin

Léto se blíží mílovými kroky a my se budeme stále více pohybovat venku. Že jsme národem chatařů a chalupářů, o tom jsme si už říkali, takže je jasné, že s tímto „koníčkem“ nebo spíše způsobem života, souvisí také venkovní stolování. Dle předpovědí meteorologů nás čeká další horké a suché léto. Proto musíme počítat i s větším množstvím obtížného hmyzu, především mravenců, kteří sucho přímo milují. Poradíme vám, jak ochránit své potraviny nejen před nimi.
Pokud rádi jíte venku, jistě jste už zažili nálety různého hmyzu, který je pochopitelně Vašimi dobrotami zcela fascinován a hodlá si na nich pochutnat s Vámi. Vyzkoušejte např. termo poklopy na jídlo. Tyto poklopy dokonce udrží díky 2 mm silné izolační vrstvě i požadovanou teplotu pokrmů a to jak studených, tak teplých i několik hodin. Po použití je jednoduše „sklapnete“ a uložíte.

Šikovným pomocníkem nejen proti hmyzu
je také 2dílný košík na ovoce. Jednou jej můžete použít jako dekorativní koš na ovoce s praktickým víkem a jednou jako síto nebo cedník při vaření a přípravě jídla.

Už jste při stolování na zahradě či terase zažili, že by někdo kontroloval svůj nápoj před každým douškem? Proto si nápoje raději zabezpečte těmito praktickými barevnými víčky. Jednoduše je nasaďte na okraj skleničky.
Skvěle drží a hmyzu nedají šanci.

Žádná zahradní párty či oslava se neobejde bez mnoha misek s různými lahůdkami. Své hosty určitě mile překvapíte hezkým a šikovným etažérem. Tento pomocník naservíruje lahůdky všeho druhu v šesti miskách. Po jídle se box uzavře a ušetří Vás otravného přesypávání do úložných misek.

A pro pokrmy v miskách by se Vám mohly hodit vkusné poklopy. Jsou určitě praktičtější než hliníkové či plastové fólie. Jídlo je pod nimi chráněné před hmyzem, neosychá
a vydrží déle čerstvé. V sadě je deset dílů
různých velikostí. Snadné a úsporné používání,
údržba i uložení.

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o