Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Grilovací sezóna je v plném proudu

 Léto je časem grilování! Tuto činnosti milují snad všichni bez rozdílu, protože ji máme spojenou s hezkým počasím, pobytem venku, příjemnou společností rodiny a přátel a především s výbornými chuťovými zážitky.

Stejně jako u všeho, je i u grilování velmi důležitá příprava. Samozřejmostí je funkční gril. V poslední době se dostávají do popředí grily elektrické a plynové, protože jsou všeobecně považovány za zdravější a také jejich příprava není tak náročná.

Žádné zdlouhavé zapalování dřevěného uhlí, žádný kouř a v neposlední řadě ani škodlivé zplodiny, před kterými varují lékaři. Tento gril je skvělý především tím, že jej můžete používat doma i venku. Pro vnitřní použití jej pouze použijete bez stojanu.

Při grilování pro větší počet lidí se vám určitě bude hodit také velmi praktická podložka. Je oboustranná, takže na jedné straně můžete grilovat maso a zeleninu a na straně druhé jsou šikovné drážky na párky či klobásky, které leckdy při přípravě rády propadávají.

Velmi oblíbené jsou také různé špízy, jejichž přípravu, grilování i servírování vám usnadní jehly s dřevěnou rukojetí. Na tyto dvouramenné špízové jehly se kousky lépe a efektivnější napichují a také se snadno otáčejí.

A jakou přílohu ke všem těm báječným grilovaným pokrmům doporučit? Určitě si pamatujete na dávnou dětskou prázdninovou pochoutku - brambory pečené v popelu. Ty vám sice přímo nenabídneme, ale co zkusit ty grilované? Máme totiž na ně skvělou vychytávku – speciální nástavec, který můžete použít i v klasické troubě. A věnujeme vám k němu i praktický teploměr jako dárek.

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o