Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Jarní úklid je tu!

Někteří tuhle činnost přímo nenávidí a oddalují ji, jak jen to jde. Jiní se tomu naopak postaví čelem a s prvními jarními dny se do toho pustí. Řeč je o jarním úklidu. Máte ho už za sebou, nebo Vás teprve čeká? A víte, jací pomocníci Vám smýčení ulehčí? Pojďme se na to společně podívat.

Krom klasického úklidu, kdy vysajeme koberce, utřeme prach a setřeme, je v případě většího uklízení třeba zaměřit se i na věci, které normálně opomíjíme. Jednou z nich je mytí oken. Každý se této činnosti věnuje s jinou intenzitou. Všeobecně ale platí, že by se okna měla mýt minimálně dvakrát ročně. Všichni víme, že při špatné volbě hadříku se čištění oken dost prodlouží, než se nám je podaří vyleštit tak, aby na nich nebyly šmouhy. Čas Vám rozhodně ušetří čistič oken 3v1.

Při velkém úklidu se často vrhneme i na koupelnu. Zvláštní pozornost je třeba věnovat kachlíkům, na kterých ulpívají zaschlé kapky, mýdlo nebo vodní kámen. Při setření hadrem nebo houbičkou se sice může zdát, že tyto stopy zmizely, po uschnutí jsou ale opět viditelné. Jak je tedy odstranit? Pomůže Vám čistič NANO, který vytvoří na kachlících speciální neviditelný film. Ten se postará o to, že na kachličkách nebudou nečistoty zůstávat.

Péči věnujte také odpadům. Je třeba je jednou za čas pročistit, jinak se v nich budou tvořit usazeniny, které mohou potrubí ucpat. Pokud nevěříte chemickým prostředkům k tomu určeným, je pro Vás řešením manuální čistič v podobě hadice. Tu stačí z jedné strany přidělat ke kohoutku a z té druhé zasunout do odtoku. Po puštění vody se jejím vysokým tlakem potrubí rychle pročistí.

V jarních paprscích, které prosvětlí Vaše bydlení, na koberci a sedací soupravě často „vylezou“ nevzhledné flekyod jídla, pití nebo od Vašich domácích mazlíčků. Těch jste si během dlouhých zimních večerů s největší pravděpodobností vůbec nevšimli a teď je tak chcete rychle odstranit. Na tyto skvrny stačí nanést kvalitní a účinnou čisticí pěnu. Ta vlákna potahu nebo koberce vyčistí do hloubky.

Místem, kde se drží spousta prachu, aniž by to bylo na první pohled viditelné, jsou radiátory. Jenže jak se v případě těch plochých dostat mezi lamely, abychom topení mohli kompletně odprašnit? Postará se o to speciální kartáč. Své radiátory tak budete mít během chvilky jako nové.

 

 

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o