Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Jaro v bytě  

I když venkovní teploty tomu zatím nenasvědčují, jaro se nezadržitelně blíží! Pokud jste už i vy naladěni na teplé počasí a první květiny, stejně jako já, pak si jej můžeme zatím vnést alespoň do interiéru. A kdo ví, možná ho tím přivoláme i ven a dočkáme se konečně hřejivých slunečních paprsků!

Já jsem velkou fanynkou hezky ozdobených vstupních dveří. Mám na nich věnec prakticky neustále, střídám ho jenom podle ročního období a různých svátků. Na Velikonoce ještě nemyslím, takže jsem vybrala tento krásný kousek s jarními květinami a stužkou. Roztomilé kotě může také dobře evokovat jaro, protože na jaře se začínají rodit všechna mláďata. Ale krásných věnců s jarními květinami naleznete u nás v e-shopu mnohem více.

Když už jsem u těch dveří a vstupu do domu či bytu, tak tahle pestrobarevná rohožka rozhodně probouzí jarní náladu. Ať již přede dveřmi do předsíně nebo například na terase či balkóně, vždy vás potěší svými jarními motivy, a ještě navíc zachytí nečistoty z obuvi. Je z příjemného materiálu a snadno se čistí. Pokud máte raději jiné motivy, vybírat můžete doslova z desítek různých vzorů. Koťata, berušky, květiny dokonce i pozdrav z malebného Toskánska, to vše naleznete na našem webu.

Já osobně jsem umělé květiny v interiéru nikdy neměla ráda, evokovaly mi totiž hřbitov, kam mne babička vodila celé dětství. Ale musím uznat, že dnešní kousky jsou téměř k nerozeznání od pravých. Z dětských let mám v paměti velké a dost ošklivé tulipány z tvrdé gumy v nepřirozených barvách, ale musím říci, že tahle nádherná kytice sasanek působí doslova jako čerstvě natrhaná. Potěší oko i duši a navíc, nikdy neuvadne.

A podobně i tyto barevné jarní kytičky – narcisy, krokusy a sedmikrásky, se budou nádherně vyjímat v truhlíkách na balkonech právě v tomto období předjaří, kdy se ještě nemůžeme na počasí zcela spolehnout a často hrozí nečekané noční mrazíky. Pak se tyto umělé květy mohou stát veselým předvojem vašich živých muškátů. Odolají každému počasí a budete to mít zcela bez jakékoliv péče!

No a když je řeč o jaru, nesmíme zapomenout na jeden z jeho nejvýraznějších a v současné době jeden z nejoblíbenějších symbolů – motýly. Tento motiv se letos objevuje na mnoha dekoracích, ale i užitných předmětech. Například něžné povlečení s barevnými motýly na sněhobílém podkladu. Krásná souprava pro vaše jarní noci.

Ale i vaše kuchyň se může rozzářit tímto svěžím jarním motivem, třeba na ubruse s vroubkovaným lemem, který má speciální voděodolnou úpravu. Vaše motýly tady neohrozí ani vylité červené víno! A kdybyste přece jen něco potřebovali utřít, můžete použít tyto vysoce absorpční utěrky s blankytně modrými motýly.

A na co byste určitě neměli zapomenout při jarní výzdobě bytu jsou okna. Oknům se také říká oči domu (a bytu) a tam také nejčastěji spočine nejen náš zrak, ale i zrak kolemjdoucích. A protože počasí se zatím ještě opravdu netváří příliš pěkně, získejte jarní náladu díky těmto prosluněným narcisům a motýlům. Vyzdobte si okna podle své fantazie krásným obrázkem. A pokud nemáte zrovna náladu na narcisy, vyberte si jiný z desítek nalepovacích obrazů na okna, které máme v sortimentu. Potěší vás motivy jako jarní louka, motýli, třešňové květy, ptáci a další druhy květin.

 

 

Příjemný den

Vám přeje Alena z 3Pagen

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o