Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Na Vánoce všichni spolu u krásně prostřeného stolu

I když by Vánoce měly být především duchovními svátky, mnoho z nás se těší především na dobré jídlo a pití. Tak to bylo, je a bude. A všechny sváteční pokrmy nám budou chutnat ještě lépe u vkusně vyzdobeného stolu. Krásné momenty se svými blízkými tak můžeme ještě umocnit. Jistě s námi budete souhlasit, že základem hezky nazdobeného stolu je ubrus. Zkuste to letos ve zlatými odlesky.

 

Vánoční ubrus s motivem sněhových vloček, které se snášejí na zasněnou vesničku. Fascinující hra lesku s 3D efektem a dvě velikosti 140 x170 nebo 140 x 230 cm. Pokud máte raději jednoduchou eleganci, pak si přes klasický bílý ubrus přehoďte nádherný zlatý napron.

Rádi si zdobíte svoji slavnostní tabuli profesionálně složenými ubrousky? My také! To, že vám dodáme tyto předem složené ubrousky, ale zůstane našim malým tajemstvím. Vaši hosté budou žasnout, jak jste dokonalí.

A aby té zlaté barvy nebylo málo, představte si na své slavnostní tabuli tyto sváteční misky v elegantním provedení mat/lesk. Budou se hodit na cukroví, pečivo, pralinky, ovoce a mnoho dalšího. A to samozřejmě nejen o Vánocích!

Aby na stole zůstal dostatek místa na Vaše jídlo a pití, je třeba zvolit dekorace, které jej mnoho nezaberou. Tento bohatě zdobený kovový svícen jako alternativa velkého kulatého vánočního věnce je doprostřed stolu jako stvořený. Zůstane Vám však i po Vánocích a pro ostatní události ho lze dozdobit podle vlastní fantazie, v závislosti na příležitosti a ročním období.

Naším posledním tipem musí být něco roztomilého, což tyto mikulášské čepičky, rukavičky a botičky bezesporu jsou. Kromě svátečního stolu je můžete použít i na stromeček nebo přívěsky k dárkům.

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o