Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Něco pro zdraví...?

A je to tady. Po hlavě jsme spadli do každoroční chřipkové epidemie. Bohužel je tento virus dosti odolný, pravidelně se mění a mutuje, takže na něj vždy nemusí fungovat aktuální typ očkování.

Ale i tak můžeme udělat něco, aby pravděpodobnost onemocnění byla nižší. Zkuste posílit svou imunitu vitamínovými bombami ve formě čerstvých ovocných a zeleninových šťáv nebo oblíbených smoothie.


ŠŤÁVA Z KIWI A BANÁNU (1 PORCE)

* 1 banán
* 1 kiwi + 1 plátek na ozdobu
* 100 ml ananasové šťávy
* led

Banán a kiwi zbavíme slupky, nakrájíme na kousky a dokonale rozmixujeme s ananasovou šťávou. Nápoj přelijeme do sklenice, doplníme kostkami ledu a podáváme ozdobené plátkem kiwi.
NÁŠ TIP: I v případě, že máte rádi mléčné koktejly, můžete samozřejmě zvolit tuto variantu ovoce. Protože je však kiwi velmi kyselé, nemíchejte jej s mlékem, které se snadno srazí, ale se zakysanými mléčnými nápoji, jako je podmáslí nebo kefír.


ČERSTVÁ ZELENINOVÁ ŠŤÁVA (1 PORCE)

* 1/4 salátové okurky
* 2 rajčata
* 1 stroužek česneku
* 1 lahůdková cibulka
* 1 lžička olivového oleje
* 1 lžička citronové šťávy
* 1 lžička vinného octa
* 100 ml rajčatové šťávy
* 1 lžíce nasekané pažitky

Okurku oloupeme a najemno nasekáme nebo velmi jemně nastrouháme. Omytá rajčata, oloupaný česnek a cibulku rozmixujeme a promícháme s okurkou, olejem, rajčatovou šťávou a ochutíme citronovou šťávou, octem, solí a pepřem.
Zeleninový nápoj dáme chladit a uležet nejméně na hodinu do lednice, přelijeme do sklenice a podáváme ozdobené pažitkou.
NÁŠ TIP: Pokud máte rádi pálivou chuť, můžete si tento zeleninový koktejl trochu přiostřit špetkou chilli.

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o