Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Nejkrásnější podzimní dekorace a vzory 

Určitě s námi budete souhlasit, že podzim zbarvuje přírodu do bezkonkurenčně nejkrásnějších odstínů. O podzimních barvách v módě i v interiéru jsme se už v našich článcích zmiňovali, dnes se budeme věnovat typickým podzimním vzorům a dekoracím s nimi.  

A zůstaneme hned u toho nejtypičtější a dle našeho názoru i nejhezčího – motivu podzimního listí. Těch tvarů a barev, které v tomto období na zemi nalézáme, je skutečně nepřeberně mnoho. Vzpomínáte na dětství, kdy jsme z javorových listů dělali barevné hady? Určitě to patří i k vašim nostalgickým dětským vzpomínkám.

V bytových dekoracích je motiv listů velmi oblíbený, protože jeho barevnost je vždy vkusná a příjemně hřejivá. Barvy jako žlutá, oranžová, červená, vínová a hnědá jsou v interiéru považovány za klasické a díky svým tlumeným teplým tónům vytvářejí pocit mimořádné útulnosti a pohodlí.

Nádhernou atmosféru do jakéhokoli pokoje vnese stylový obraz s motivem podzimního zátiší osvětleného třemi LED světélky, které znázorňují plaménky svíček. LED obrazy jsou v poslední době velkým hitem a speciálně v chladnějších obdobích roku jsou jejich hřejivé motivy vítaným zútulněním prostoru. Praktické jsou například i do chodeb a kolem schodišť, kde je praktické mít stále trochu světla.

Také v kuchyni jsou listy oblíbeným motivem např. při stolování. Z těchto maxišálků a na praktickém prostírání s typicky podzimním vzorem se vám jistě bude nejlépe pít šípkový či bylinkový čaj s medem.

Plstěným javorovým prostíráním můžete například ozdobit i ochránit nábytek nebo na něj třeba postavit typickou dekoraci tohoto období - mísu s okrasnými dýněmi, kaštany a dalšími podzimními plody.  V okně bude skvěle vypadat závěsná dekorace, jejíž metalické odlesky se zatřpytí při každém sebemenším pohybu.  

I v koupelně si můžete užít tento krásný motiv třeba na sprchovém závěsu. A když ještě sladíte příslušný textil jako jsou ručníky, osušky, předložka apod. do podzimních barev, bude design vaší koupelny opravdu dokonalý.

A na závěr jsme si pro vás nechali dvě zajímavosti. První je zarážka dveří ve tvaru javorového listu a kdybyste snad na zahrádce neměli dost podzimního listí, můžete si na něj posvítit solárními světly ve stejném vzhledu 😊

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o