Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Nejkrásnější velikonoční dekorace  

Jaro už pomalu začíná vystrkovat růžky a co nevidět jsou tu Velikonoce. I když mým nejoblíbenějším svátkem v roce jsou Vánoce, Velikonoce jsou hned na druhém místě 😊.  Byt voní po jarním úklidu čistotou a láká nás k vyzdobení. Vybrala jsem pro vás pár novinek z oblasti jarních dekorací, třeba se vám zalíbí stejně jako mně. Protože sama nejsem příznivcem lapačů prachu, zvolila jsem spíše praktické věci, tedy produkty denní potřeby, pouze v jarně-velikonoční podobě. 

Kde jinde začít s velikonoční výzdobou než u vstupních dveří. Ať každý vidí, že jste na svátky jara opravdu připraveni. Jistě se mnou budete souhlasit, že zavěšení věnce je to nejmenší. A jakkoli je to jednoduché, udělá to vážně velkou parádu! To, že dekorace na Velikonoce nemusejí být nijak křiklavě barevné, dokazuje právě tento krásný velikonoční věnec se spoustou zeleně, jemně zbarvenými vajíčky a zajíčkem z přírodních materiálů. Decentně ozdobí vaše dveře a nenechá nikoho na pochybách, že tady bydlí lidé, kteří mají vkus. 

Velikonoční dekorace

Krásně prostřený stůl je také na Velikonoce velmi důležitý. Když si pořídíte tento dekorativní ubrus s vyšívanými narcisy, nemusíte jej mít na stole jen po dobu těchto svátků, ale můžete se z něj těšit v podstatě celé jaro. Já osobně tedy dávám přednost výrazně barevnému ubrusu s menším dekorativním napronem. Proto jsem měla radost, že si ho mohu pořídit právě v tomto dekoru – s narcisy. Jeho něžné výšivky, efektní průstřihy a jemný lesk se budou báječně vyjímat na velkém červeném nebo zeleném ubruse.

K ubrusu s dekorem narcisů se bude skvěle hodit také tato ozdobná svíčka využívající technologii LED. Vypadá jako klasická vosková, ale díky bezpečnému diodovému osvětlení, od ní požár nehrozí. A kdyby se vám snad zdálo, že dekoru narcisů není ještě dost, můžete si pořídit praktickou krátkou záclonku do poloviny okna.  Upevňuje se na garnýž a ochrání váš před zvědavými pohledy, aniž by zamezila přístupu slunce a světla. Nejlépe se asi bude vyjímat v kuchyni, kde je dostatek světla po celý den hodně důležitý.

Teď už se vám bude možná zdát, že jsem narcisy přímo posedlá, ale není tomu tak. Vždyť tahle krásná svěží žlutá květina je prostě jakýmsi nekorunovaným symbolem jara a Velikonoc. Proto bych vaší pozornosti ještě ráda doporučila poslední dekoraci s tímto motivem. Je jí působivé aranžmá, které si můžete postavit na stůl nebo komodu tak, aby byla na očích všem příchozím. Rozkvetlé narcisy, zelený zimostráz, hustý mech, sedmikrásky a k tomu všemu ještě roztomilý zajíček. Tato dekorace se nebude líbit jen dětem, okouzlí všechny vaše hosty.

A na závěr něco pro mlsouny. Když jsem dostala od kolegyně zprávu, že dorazily, neodolala jsem a zaběhla jsem si je do skladu ochutnat 😊. A nezůstalo jen u toho, ihned jsem si pár balení koupila nejen pro sebe, ale i pro různé členy rodiny, o kterých vím, že jim budou také chutnat. Jde o naprosto senzační velikonoční vajíčka z mléčné čokolády, plněná šťavnatou jahodovou a pomerančovou náplní. Dobrou chuť a krásné velikonoční svátky!

 

 

Příjemný den

Vám přeje Alena z Magnet 3Pagen

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o