Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Obrňte se proti náletům včel a vos a útokům slimáků

Také nesnášíte ten pocit, když sedíte venku na zahradě a bráníte se neustálým útokům různého létavého hmyzu? Nebo když zasadíte květiny nebo salát a během pár dní vám zahradu napadnou slimáci? Nemusíte tomu jen bezmocně přihlížet!

V dnešní době už existuje řada různých vychytávek a pomocníků, které vám pomohou se nepříjemných škůdců zbavit.

Například otravného hmyzu se můžete zbavit pomocí šikovné pasti na vosy. Jednoduchou pomůcku naplníte sladkou tekutinou – šťávou nebo medem – která přiláká vosy do pasti. Vlezou dovnitř, ale ven už se nedostanou.

Před mouchami a dalším hmyzem můžete chránit i svoje jídlo a pití. Díky mnoha druhům víček na skleničky zajistíte, že se ve vašem nápoji nic neutopí a nebudete řešit nepříjemné problémy. Víčka na skleničky se vyrábí v mnoha různých designech a velikostech, a nejsou jenom účinná, ale také velice dobře vypadají a dotvářejí atmosféru zahradní párty.

Pokud nechcete, aby vám hmyz létal domů, můžete využít také šikovných sítí a závěsů s magnetickým zavíráním. Díky tomu budete mít jistotu, že nikdo nenechá otevřené dveře a vám tak do pokoje nalétají mouchy, komáři nebo vosy. Závěsy mohou být i desénovým prvkem vašeho domova… Stačí si jen vybrat pěkný vzor a barvu.

Jídlo na zahradním grilování nebo párty můžete bránit pomocí šikovných poklopů na potraviny. Některé mají dokonce termo funkci a kromě toho, že váš oběd nebo večeře zůstane nedotčený od hmyzu, zůstane také teplý nebo studený – podle potřeby.

V nabídce najdete i celou řadu dalších skvělých věcí, které vám pomohou s hmyzem bojovat. Jsou to například spirály proti hmyzu, LED likvidátor hmyzu nebo třeba teleskopická plácačka.

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o