Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Praktické kuchyňské vychytávky

Je vědecky dokázáno, že ženy stráví přípravou pokrmů dva až tři roky života. A i když se kuchyňské spotřebiče neustále vyvíjejí a proti našim předkům dnes máme skvělé technologie, jež nám práci v kuchyni velmi usnadňují, stejně je to pořád velmi vysoké číslo. Takže určitě nebude na škodu představit pár vychytávek, které nám pomohou čas strávený vařením a pečením ještě trochu zkrátit.

Jistě se mnou budete souhlasit, že velké procento času stráveného v kuchyni nám zabere příprava potravin na vaření. Je to různé krájení, mačkání, naklepávání, porcování a obalování. Snažila jsem se pro vás vybrat několik praktických pomocníků, které vám toto vše dokáží ušetřit. Společné mají ještě to, že jsou všichni z kvalitního plastu, který se snadno udržuje a ještě navíc – ve svěžích a veselých barvách, jež vaši kuchyň příjemně oživí.

Tento červený multifunkční zázrak nakrájí, naseká a naporcuje nejen cibuli a česnek, ale také bylinky, a dokonce i ořechy! Vyzkoušejte ho a už nebudete chtít nikdy jinak. Zabrání slzavému údolí po krájení cibule, zamezí bolení drobných kloubů po náročném a dlouhém svírání nože a v neposlední řadě také zamezí tomu, aby vaše ruce nevábně voněly po cibuli a česneku. Díky tomuto kráječi s nimi totiž vůbec nepřijdou do styku!

Dlouhá rukojeť funguje na principu páky, a tak díky tomuto lisu vymačkáte snadno a bez použití větší síly nejen citrusy, ale také hroznové víno, rajčata, měkké hrušky a mnoho dalších druhů ovoce a zeleniny.

Zatočte s nepořádkem a také s neustálým vyndáváním různých dóz, když potřebujete až tu zadní! Šikovný pořadač s rotujícím podstavcem vám umožní mít vše přehledně uspořádané. Tento báječný otočný box vám pouhým jednoduchým pootočením komfortně "přiveze" zadní sklenice během několika sekund.

Máte ráda krásně vykrájenou zeleninu, ale na druhé straně vás nebaví trávit touto činností spoustu času? Máme pro vás řešení! Je jím tento ostrý kráječ s dvojitou čepelí. S jeho pomocí vykouzlíte nejen krásné zeleninové spirály ve dvou velikostech, ale také s ním nabrousíte čepele svých kuchyňských nožů! To je tedy bezpochyby mnohostranný pomocník!

Co máte doma nejraději obalované? Vepřové nebo kuřecí řízky? Květák nebo sýr? Nebo snad podzimní poklady jako jsou cuketa či patison? Je to jedno, protože teď už bude obalování všech těchto dobrot doslova hračkou. Pro každou báječnou přísadu totiž budete mít vlastní misku. Misky se jednoduše propojí a můžete jít na věc. Vaše pracovní plocha zůstane čistá.

A posledním naším tipem pro vás je naprosto dokonalý lis na česnek. Díky tomuto šikulovi, zůstanou vaše ruce vždy čisté a voňavé. Prost jen otočíte rukojetí a hotovo.

Tak co říkáte, nezkrátíte si tu dobu strávenou v kuchyni zbytečnými činnostmi a nevěnujete ji něčemu, co je opravdu důležité? Já tedy určitě ano 😊

 

 

Příjemný den

Vám přeje Alena z 3Pagen

 

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o