Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Rozsviťte svůj domov tisícem světel 

Listopad je měsíc dušičkový, nejen proto, že tento svátek jej otevírá. Posunem času je tma o mnoho dříve, počasí je stále chladnější a vlhčí a nezřídka také přijíždí do našich končin i onen příslovečný Martin na bílém koni. Abyste si udrželi dobrou náladu a zdravé tělo i duši, je potřeba se v tuto dobu co nejvíce hýčkat. A určitě nám dáte za pravdu, že rozzářený hřejivý domov opravdu potěší každého.  

Dny, kdy se začíná stmívat už po čtvrté hodině odpolední a kolem páté je již úplná tma, nemá asi nikdo rád. Málokomu se chce v podvečer setrvávat venku, a tak všichni spěcháme domů. A v tomto čase, více než kdy jindy, věnujeme velkou pozornost zvýšení hřejivosti svých domovů. Kromě dobrého vytápění můžeme své interiéry zútulnit také vhodným osvětlením a nárazově jej zvýšit tak, aby nám dodávalo dobrý pocit a veselou náladu.

Samozřejmostí je centrální osvětlení ve formě většího lustru nebo kolejnice s bodovými svítilnami. Také klasické stojací i nástěnné lampy nalezneme v každém interiéru po celý rok. V zimě je ale potřeba světla a svícení mnohem vyšší, takže přidáváme různé lampičky, řetězy, svícny a svíčky. Poradíme vám, jaké produkty zvolit, aby byl světelný efekt co největší a zároveň abyste tzv. neprosvítili kalhoty 😊.

V posledních letech se stále více prosazuje osvětlení pomocí LED. LED je anglicky Light-Emitting Diode, v překladu tedy „světlo vyzařující dioda“. Jedná se o elektronickou součástku, která vydává silné světlo a zároveň je i úsporná. Jde o moderní druh světla s dlouhou životností, které se skvěle hodí do interiéru.

Poměrně netypickou světelnou dekorací jsou svíticí koule. Krásné barevné provedení od smetanové přes středně hnědou barvu bílé kávy až po tmavohnědou tohoto světelný řetěz vydává teplé měkké a příjemně tlumené světlo.

Velmi zajímavé jsou svíticí obrazy s LED. Potěšit oko a rozzářit interiér můžete pomocí mnoha různých druhů. Například obraz večerní slunce vás potěší v kterékoli roční době, ale varianta adventní čas se bude hodit pouze pro předvánoční období.

Další z řady produktů využívajících LED osvětlení je originální svíticí polštář. Díky němu získá váš domov opravdu příjemnou a sváteční atmosféru. Plápolající světlo svíček "zažehnete" pouhým stisknutím tlačítka.

Hezkou a na první pohled tradiční světlenou dekorací je i tato svíčka.  Ale nenechte se mýlit, i když je z pravého vosku, světlo z ní vycházející je opět produktem speciální diody. Stejně krásné a útulné jako skutečná svíčka, a navíc naprosto bezpečné a nevydávající žádný kouř ani jiné zplodiny!

V obývacím pokoji, v chodbě nebo na nočním stolku – tahle úžasná stolní lampa s LED se postará o měkké, tlumené a velmi útulné světlo. Dokonale vhodné tam, kde chybí zásuvka.

A na závěr jsme si nechali malý bonus, který se trochu vymyká tématu našeho článku, protože se nejedná o osvětlení typu LED. Typickou vánoční vůni, která se po zapálení této ozdobné svíčky začne linout vzduchem, totiž bohužel žádná „ledka“ neudělá. Umělecky zhotovená kulatá svíčka je bohatě zdobená plátky pomeranče, perníčky, skořicí a dalším.  

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o