Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Rozzářená ložnice

Jestlipak víte, co je na světě nejsladší? Možná Vám právě na mysli vytanula Vaše oblíbená cukrovinka. Což o to, taková kremrole nebo kobliha, to opravdu není vůbec nepříjemná představa, ale nejsladší na světě je tak jako tak SPÁNEK. A my Vám dnes poradíme, jak si s jarem oživit ložnici tak, aby se Vám v ní spalo a relaxovalo ještě lépe než dosud.


Protože ložnice je místnost, kde ke změně stačí jen velmi málo, určitě Vám nebudeme radit výměnu nábytku. Právě postel a především matrace bývá totiž to nedůležitější pro příjemný spánek. My Vám chceme nabídnout spíše menší – designovou - změnu, kterou snadno a levně provedete pomocí bytového textilu. A i když je tato změna malá a nenáročná, bývá velmi efektní a patrná na první pohled.

Pro nadcházející jaro se báječně hodí květinové vzory. Nechte rozkvést i svou ložnici a uvidíte, že se Vám bude lépe usínat i vstávat! Můžete zvolit světlé povlečení s nádhernými velkoformátovými liliemi nebo zkusit zajímavý motiv růží na tmavém podkladu. Krásné jsou také výrazné hortenzie a stále velmi oblíbený něžný vzor paisley.

Další způsobem, jak oživit interiér ložnice jsou předložky a koberečky. A protože je jaro a naším cílem je dostat tuto krásnou atmosféru i dovnitř do bytu, nabízíme Vám tyto produkty se svěžími motivy květin, motýlů a patchworku..

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o