Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Sníh, mráz a náledí... Jak na ně?

Zavítaly k nám avizované mrazy a stejně jako každý rok na ně nikdo není připraven. Kloužou silnice, kloužou chodníky a nehod a úrazů přibývá. My vám dáme pár dobrých rad a tipů,, aby vás zima už nikdy nezastihla nepřipravené. Se silnicemi a chodníky asi nic neuděláme, ale pomůžeme vám se dobře vybavit tam, kde to je možné.

První naší radou je – když to jde, zůstaňte v teple! Doma má většinou teplo každý, ale určitě s námi budete souhlasit v tom, že nejdůležitější je mít v teple nohy.

Zatímco v letních měsících chodíte doma jako mnoho dalších lidí bosí, v zimě by se vám to nemuselo vyplatit. Vyzkoušejte hřejivé uzavřené bačkory nebo jejich odlehčenou variantu - pantofle. Oba modely mají protiskluzovou podrážku a jednotnou cenu pro všechny velikosti.

Pokud však musíte vyrazit ven, ať již do práce nebo na nákup, pozor, první nástraha může číhat hned před domem. Jestli bydlíte v rodinném domě, můžete na to vyzrát a pořídit si šikovný protiskluzový koberec a vaše schody budou rázem zcela bezpečné. Je z trvanlivého kokosového vlákna a má rozměry 300 x 46 cm. Na délku je možné jej zastřihnout.

Samozřejmostí je v zimě teplé oblečení. Takové spodky „jégrovky“, i když jsou mladšími ročníky vysmívané a zatracované, vás v zimě dokáží skutečně efektivně zahřát. My vám nabízíme moderní a praktický model z hřejivého funkčního polyakrylu, v univerzální velikosti pro ženy i muže, který je k dispozici v několika barevných variantách např. v černé, bílé, šedé a modré.

Absolutním hitem jsou pak speciální protiskluzové návleky na obuv, jež jsou také v univerzální velikosti. Kovové přezky na pružné gumě navléknete na jakékoli boty a zajistí vám bezpečnou chůzi i na zledovatělých chodnících.

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o