Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Tipněte si, jaké jsou nejprodávanější produkty z našeho sortimentu! 

Samotnou mne zajímalo, jak dopadne naše letošní letní TOP desítka neboli TOP 10. A musím říci, že jsem byla opravdu mile překvapená. Vedou u Vás především praktické věci, přesně podle našeho loga nazvaného 3 P tedy PROMYŠLENÉ PRAKTICKÉ A ZA PŘÍZNIVOU CENU. Tito šikovní pomocníci jsou doplněni módními doplňky a dekoracemi. Pojďme se tedy nyní podívat, jaké produkty to u Vás vyhrály na celé čáře a zda jsou stejně srdcové, jako byly pro ostatní zákazníky, také pro Vás?  

Jak jsem již řekla, na čelním místě se umístily produkty, které Vám pomáhají v běžném každodenním životě. Jsou to například praktické spony na bezpečnostní pás, které jej podrží dál od krku tak, že Vás nebude škrtit nebo také velmi šikovné elastické nástavce k zapínání podprsenky. Ty se budou hodit, když potřebujete více pohodlí např. v těhotenství nebo při delším cestování. Mohou Vám přidat až 9,5 cm obvodu. Jejich umístění je velmi snadné, jednoduše je připevníte za háčky k původnímu zapínání. 

Ze stejného sortimentu je i neklouzavé ramínko na kalhoty. Kromě toho, že na něj můžete bezpečně uložit čtvery kalhoty, je navíc potaženo protiskluzovou vrstvou. Toto báječné ramínko Vám zajistí dostatek místa v šatní skříni, a ještě se postará, abyste své hezky uložené kalhoty příště nenašli na zemi.

Z oblasti módy je v žebříčku našich bestsellerů kabelka Patchwork. Značný podíl na její oblíbenosti má nepochybně i neuvěřitelně výhodná cena, když uvážíme, že je z pravé kůže. Tohle je opravdu ten správný společník, zvláště pokud často cestujete. Tento kvalitní model kabelky přes rameno v trendy patchworkovém stylu má dvě velké kapsy a pět praktických vnějších kapsiček. Uvnitř jedna kapsa na zip, ramenní popruhy v délce šedesát centimetrů. Já se vůbec nevidím, že tato kabelka je v TOP 10.

Praktické dekorace zastupuje přikrývka Poesie, která ve formě přehozu přes postele vnese do Vaší ložnice něžný romantický styl. Stejně tak se do ní ale můžete zabalit při odpočinku na pohovce nebo v křesle a případně se nechat unést do říše snů. Polyesterová náplň Vás příjemně zahřeje. Vzor velkých rozkvetlých růží skvěle vynikne a zároveň ladí s jemným bílým podkladem.

Z funkčních a zároveň dekorativních předmětů tu máme ještě koupelnovou soupravu s motivem štěňat. 5dílný set obsahuje keramický dávkovač mýdla, malý kelímek na hřebeny či zubní pasty, stojan na kartáčky nebo štětce a dva malé ručníky. Nemusíte být ani milovník psů, aby se Vám souprava líbila.

A jedna zajímavost na konec. Všimla jsem si, že v našem žebříčku TOP 10 se objevily také balíčky s překvapením. Ukazuje to, že Vy, naši zákazníci, jste hraví a duchem mladí, protože se rádi necháte překvapovat. Vždyť právě prvek překvapení, těšení se a radosti z toho, co pro Vás připravil někdo jiný, je vlastností, kterou si z dětství neuchová každý 😊!

Příjemný den Vám přeje

Lenka z Magnet 3Pagen

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o