Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Užijte si Vánoce v pohodlí svého domova

Každým dnem jsou Vánoce blíž a blíž, proto je nejvyšší čas vyzdobit svůj domov krásnými vánočními dekoracemi. Pokud ještě nemáte hotovo a tápete, čím byste si doma vykouzlili tu pravou sváteční atmosféru, inspirujte se u nás.

Při pomyšlení na vánoční svátky si často jako první vybavíme barevná světélka, kam se jen podíváte. Proč je nemít i doma? Hned Vás naladí na tu správnou sváteční náladu. Lidé si světélky nejčastěji zdobí okna, zkuste to také tak. Krásně v nich vynikne originální světelný řetěz s květy. Jeho velkou výhodou je, že k němu nemusíte poblíž hledat zásuvku – řetěz je totiž na baterie. Umístit ho tak lze opravdu kamkoliv. Jestli chcete mít v okně něco trochu barevnějšího, pak je pro Vás tím pravým LED závěs se sněhovými vločkami. Ten je třeba zapojit do zásuvky. Pokud máte ve zvyku zdobit štědrovečerní stůl, zkuste to letos trochu jinak. Co takhle elegantní světelný řetěz s perličkami a LED světlem? Večeři si při pohledu na něj hned víc vychutnáte.

Nezapomeňte ani na venkovní světelnou výzdobu. Pokud se pyšníte zahradou, můžete cestu k domu doplnit třeba o svítící stromky. Jsou solární, takže přívod energie nemusíte řešit. To samé platí i o LED solárních rampouchách, kterými můžete ozdobit třeba stromek na zahradě nebo je zavěsit pod okap. Pokud bydlíte v bytě, můžete rampouchy přidělat také na zábradlí svého balkónu. Kolemjdoucí se na tu krásu určitě nebudou moci vynadívat :-)

Chcete mít v okně něco jiného než světýlka nebo byste je naopak rádi doplnili a nějakou další dekoraci? Krásně se na něm budou vyjímat třpytivé vločky. Jsou samolepicí, takže je nemusíte složitě zavěšovat a po Vánocích je jednoduše sundáte. Na okno můžete zavěsit také zajímavou ratanovou vánoční hvězdu. Je decentní, a přitom díky glitrovému zdobení nikdy nezůstane bez povšimnutí. Pokud ji nechcete mít na okně, můžete ji pověsit i na stěnu nebo třeba na dveře. Na vchodových dveřích bude krásně vypadat také zlatá dekorace s vánočními koulemi a hvězdou. Návštěva tak bude vědět, že u Vás už Vánoce začaly.

Důležitá je také adventní výzdoba stolu. Například na konferenční stolek v obývacím pokoji se skvěle hodí vánoční kytice. Je sice umělá, ale je vyrobená natolik precizně, že vypadá jako živá. Pokud máte Vánoce spojené s vůní skořice, pak Vám jistě udělá radost LED vánoční domeček. Umístit ho můžete klidně stranou na odkládací stolek. Jakmile rozsvítíte světlo v domečku, začne se z něj uvolňovat vůně dřeva nebo skořice a ve Vašem domově tak naladí nezaměnitelný pocit sváteční pohody. Máte-li rádi svíčky, ale nechcete je při každém odchodu z místnosti raději sfoukávat, jsou pro Vás ideálním řešením LED čajové svíčky ve tvaru zlaté hvězdy. V kombinaci s ostatní vánoční výzdobou budou vypadat opravdu úchvatně. Při prostírání stolu na štědrovečerní večeři nezapomeňte ani na tematický ubrus. Jestliže si na barevné motivy a vzory příliš nepotrpíte, zkuste něco jednoduššího. Co třeba tento jednobarevný krajkový ubrus? Jakákoliv další dekorace, kterou budete chtít na stůl umístit, se k němu bude hodit a výsledek bude zkrátka dokonalý.

Pokud letos nechcete nebo nemůžete mít doma živý vánoční stromek, máme pro Vás řešení. Pořiďte si umělý! Ten od nás je navíc už ozdobený 80 žárovičkami, takže nemusíte řešit zdlouhavé rozmotávání žároviček a jejich následné umisťování na stromek. Stačí, když stromeček dozdobíte ozdobami a Vánoce můžou začít!

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o