Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Vánoční výzdoba nejen v obýváku

Vánoce jsou za dveřmi, venku jsme jimi doslova obklopeni a tak si je samozřejmě chceme připomenout i doma. Nádherně vyzdobený byt patří k adventnímu období stejně, jako setkávání s rodinou a přáteli. Máme pro Vás několik zajímavých, méně obvyklých tipů.

I když klasickými barvami Vánoc jsou historicky červená a zelená, v posledních letech se objevují i jiné trendy. Každý rok tak dominuje jiná, zvláštní a nezvyklá barva v často nečekaném kontrastu. Už jsme zažili kombinace jako např. fialová a zlatá nebo modrá a stříbrná. I my se Vám pokusíme dát pár netradičních tipů na vánoční dekorace.

Protože pokud chcete svému bydlení vdechnout opravdu vánoční atmosféru, na barvách až tak nezáleží. Důležitý jsou zde, stejně jako všude jinde, především nápad a originalita. Počítá se i vtip, protože Vánoce by přece měly být především ŠŤASTNÉ a VESELÉ.

Ozdobte si vstupní dveře a věřte, že tato dekorace upoutá zraky všech. Věnec nebo jinou klasickou dveřní dekoraci má každý, ale medvídka Bobbyho budete mít zaručeně jen Vy!

Dalším oblíbeným místem pro zdobení jsou okna. Oko je do duše okno a okno je zase okem Vašeho bytu. Posejte svá okna nádhernými třpytivými hvězdami a každá další dekorace bude zbytečná. 24 zářících hvězdiček o průměru 2,5 – 5 cm. Pokud nejste příznivci třpytivých dekorací, pak vyzkoušejte tyto jemné vločky s duhovým leskem. V sadě je jich 11 kusů a protože venku to zatím na bílé Vánoce nevypadá, možná to budou jediné vločky, které letos za oknem uvidíte.


V obývacím pokoji při sledování vánočních pohádek Vám jistě skvěle poslouží hřejivá a hebká flísová deka. A na svátky musí mít samozřejmě vánoční motiv. Deka s nádherným obrázkem zasněžené vesničky bude pro Vás ta pravá! Rozměry 130 x 160, materiál 100% polyester–fleece.


A s vánoční atmosférou nesmíme zapomenout ani na ložnici. Vyzkoušejte ložní prádlo se stejným motivem zasněžené vesničky, uvidíte, že spaní v něm bude opravdu svátkem. Je z velmi kvalitního mikrovlákna, které lze prát na 60°C. Povlečení obsahuje povlak na polštář o rozměrech 80 x 80 cm a povlak na přikrývku 135 x 200 cm.


Posledním naším tipem je speciální vánoční toaletní papír. Věřte, že po návštěvě Vaší toalety budou mít Vaši blízcí i hosté vždy pusu od ucha k uchu. Společníkem jim tam totiž bude veselý Santa! Šířka 10 cm, délka 4 metry.
 

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o