Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Všechna velká a malá světla

Listopad je měsíc dušičkový, tento svátek ho otevírá a i další dny se nesou v podobném duchu. Stromy ztrácejí poslední listí, dny se výrazně krátí, přibývá tmy a chladu. Již naši předkové se v tomto období uchylovali dovnitř do svých příbytků, více svítili různým loučemi, svíčkami a později i petrolejovými lampami.

Vařili výživnější jídla, s větším obsahem masa a tuku, obilné kaše a horké polévky. Když se nad tím zamyslíme, ani my se nechováme jinak. Jistě jste si také všimli, že s chladným počasím máte chuť na jiná jídla a také doma se porozhlížíte po různých lampičkách a světlech, které by dodaly vašemu domovu teplou a útulnou atmosféru.


Kromě stabilního osvětlení centrálním lustrem a případně menšími lampami stolními či stojacími, můžeme v interiéru a obzvláště před Vánocemi využít stylová světélka s LED. Tyto úsporné diody dodají spoustu světla a tím, jak bylo již mnohokrát prokázáno, také lepší nálady.

Vyzkoušejte například světelné koule, které budou položené na komodě vypadat víc než dobře. Na stole se pak bude výborně vyjímat osvětlená dekorace a na stěnu si zase můžete pověsit velmi trendovou záležitost - svíticí obraz.

A pokud jste příznivci tzv. teplého světla, tak i pro vás máme pár tipů. Nikdy nic nezkazíte klasickým svícnem, který můžete navíc přizdobit dle příležitosti a ročního období vánočně nebo třeba podzimně pomocí barevných listů, kaštanů apod. Krásné jsou také voňavé svíčky v typickém nebo i zajímavém kulatém tvaru. A samostatnou kapitolou jsou pak různé svícny na čajové svíčky, kterých je tak nepřeberné množství, že je těžké vůbec nějaký vybrat. Ale za všechny alespoň jeden univerzální a jeden vánoční.

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o