Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Vytvořte si zahrádku na balkóně!

V květnu nám konečně počasí ukázalo svou vlídnější tvář a tak se vše kolem již krásně zelená a kvete, jak je pro tento měsíc typické. Menší radost toto období přináší alergikům, neboť, jak je u nás v posledních letech zvykem, jaro přichází najednou a najednou také začíná kvést mnoho stromů, květin i trav. My se ale nebudeme zabývat těmito drobnými nepříjemnostmi, které jaro může také přinášet, nýbrž naopak jeho radostmi, zábavou a potěšením!

A velkým potěšením pro mnoho z nás jsou naše zahrady, zahrádky a balkóny. Vzhledem k současným relativně vyrovnaným teplotám přes den i v noci a úspěšnému překonání ledových mužů již není problém osadit i teplomilné květiny, aniž bychom se museli obávat jejich namrznutí.

Dnes Vám dáme pár tipů pro krásnou zahrádku na balkóně, abyste si i na tomto malém prostoru mohli vytvořit ostrůvek přírody, svou zelenou oázu krásy a odpočinku. Protože i v panelovém domě je možné vybudovat kouzelnou relaxační zónu, která bude lahodit nejen očím Vašim, ale i očím všech kolemjdoucích.

Vyzkoušejte například praktické květináče na zábradlí. S keříčkovými pelargóniemi, něžnými květy impatiens či begoniemi, budou vypadat opravdu nádherně. Další velmi hezkou dekorací mohou být ozdobné květináče, které můžete osadit zelenými pokojovkami nejlépe ve tvaru do špičky nebo naopak převislé tak, aby se co nejvíce podobaly vlasům.


Dalším zajímavým tipem je praktický balkónový sklopný stolek, který nejen šetří místo, ale i pěkně vypadá. A jako třešinku na dortu Vám doporučíme ještě kouzelné LED lampiony pro večerní posezení.

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o