Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.

Rozumím

Zvířecí mazlíčci

Říká se, že co Čech, to muzikant, zlaté české ručičky, ale také co Čech to chatař, chalupář či zahrádkář. To vše je jistě více či méně pravda, ale nesmíme zapomenout ještě na jeden fenomén a tím jsou zvířecí mazlíčci!

Víte, že my Češi chováme nejvíce psů na obyvatele v celé Evropě? V Česku žije přes 2 miliony psů a koček nebude o mnoho méně.

Jistě jste doma na své mazlíčky dobře vybaveni, ale zkuste zvážit ještě pár vychytávek, které by mohly nejen zvířátkům, ale i vám udělat radost a případně i ulehčit život. Asi základní věcí, kterou váš s největší pravděpodobností chlupatý mazlíček bude potřebovat je místona odpočinek. Pelíšek, deka, koutek, prostě kousek svého území, kde bude mít klid a může si pospávat.
Praktické a hřejivé deky, které odpuzují chlupy a nečistoty a mají protiskluzovou ochranu, lze umístit kamkoli. Jsou voděodolné, prodyšné a snadno se udržují praním. Můžete je mít ve dvou rozměrech – menší pro kočku a větší pro psa.

Pro menšího pejska nebo kočku je tu ještě šikovný rohový pelíšek a pro teplomilnou kočičku originální lehátko na topení. Mnoho mazlíčků si nejvíce vyhraje s předměty, které máte běžně doma, jako jsou papuče, klubka vlny, krabice apod., ale určitě není od věci vybrat nějakou speciální hračku, která může vaše zvířátko v mnoha směrech i rozvíjet. Taková hračka by měla mít jak vizuální, tak sluchovou vjemovou stránku jako například veselá barevná ponožka s rolničkou.

Že je o zvířátko třeba pečovat, o tom není žádných pochyb, speciálně u psích a kočičích plemen s delší srstí. Vyzkoušejte speciální kartáč na srst
a pro sebe pak odstraňovač chlupů.

A když vyrazíte s pejskem ven, speciálně v chladnějších obdobích roku, kdy ráno a večer není dobrá viditelnost, zabezpečte jej speciálním světlem, které se připíná na obojek.

L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o