Už 55 let vám přinášíme praktická řešení pro domácnost

Vychytávky a pomocníky do domácnosti u nás najdete už 55 let! Objevte kvalitní produkty, které jsme nabízeli tehdy i teď a zavzpomínejte s námi na všechny důležité milníky.

Magnet slaví 55 let!

Už od roku 1967 u nás můžete koupit kvalitní a praktické vychytávky i dekorace za skvělé ceny. Během let jsme rozšířili kategorie i nabídku produktů, začali katalogy posílat zdarma a zvětšili náš sortiment o tisíce položek. Také rozdáváme radost v podobě dárků a soutěží.
Zjistit více

Historie a milníky

 

1967 – Vznik Magnetu

Spouštíme zásilkový obchod Magnet. Všichni si tak můžou objednat zboží z pohodlí domova a ušetřit čas. Jsme jediní tohoto druhu v ČSSR.

 
 

1985 – 5,5 milionu objednávek!

Do konce roku 1985 jsme vyřídili 5,5 milionu objednávek!

 

1989 – Přidáváme západní zboží

Do našich katalogů přidáváme do té doby těžko dostupné zboží: značky Bosch, Gorenje, Siemens, Philips a další.

 
 

1999 – Spouštíme webové stránky!

Internet byl v ČR horkou novinkou, když jsme spustili webové stránky a nabídli zákazníkům přelomové online nakupování našich produktů.

 

2007 – Značka 3Pagen je tady!

Představili jsme značku 3Pagen, v Čechách známou jako Magnet 3Pagen. V Německu patří mezi nejúspěšnější zásilkové firmy se sortimentem domácích potřeb a dekorací.

 
 

2022 – Slavíme 55 let!

Během let jsme zvýšili množství zboží a rozšířili sortiment. Nyní mohou zákazníci vybírat z bohaté nabídky až 3 000 produktů.

Magnet tehdy a dnes

Kvalitní produkty nestárnou. V nabídce máme spoustu vychytávek, které jste si mohli pořídit tehdy a můžou být vaše i teď. Produkty navíc dostaly modernější design.

Kávovar na překapávanou kávu zbožňovaly už naše babičky a maminky a teď se vrací do módy. Mechanický vysavač pořád nespotřebovává elektřinu a kvalitně s ním vyčistíte podlahu i koberec. Pomocníků na vaření není nikdy dost: naše pánve jsou proto ve stálém repertoáru. Odpočiňte si v křesle překrytém potahem, který se zákazníkům osvědčil jako spolehlivý ochránce před odřením a nečistotami.
Zjistit více

Chytré řešení pro další generace

Pořiďte si pomocníky, které budou používat i další generace. S pekárnou na chleba si upečete chléb podle vlastních představ a ještě ušetříte. V síťovce dopravíte domů i objemný nákup. Síťovka je skladná a není z plastu, takže nezatěžujete přírodu.
Zjistit více
L
Přihlášení zákazníka
*
*
Zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo
L
Nahoru r
r
o